פשתן

מכונת תפירה מומלצת- כי תפירה היא הטרנד החדש!

תפירה היא הפעולה המאפשרת לחבר או לשנות בדים שונים וחומרי גלם דקים אחרים- ובעצם ליצור ממש כל דבר שתרצו! העדויות הראשונות למלאכת התפירה מגיעות מהמאה ה-18, אם כי סביר להניח שהייתה נפוצה אף הרבה קודם לכך. אין ספק, לתפירה היסטוריה ארוכה ורבת שנים, אבל כיום, הביקוש העולה למסכות בד והסגר הביתי בעקבות משבר הקורונה- גרם לאנשים לחפש דרכים יצירתיות לתעסוקה כמו גם לתחביבים חדשים. לכן, תפירה היא בהחלט טרנד שאותו לא תרצו לפספס!

חוט ומחט או מכונת תפירה ביתית?

בעוד חוט ומחט הם אלטרנטיבה נהדרת לעבודה על פרטים קטנים ואישיים- כמו גם שזו בהחלט דרך קלאסית ויצירתית ליצור ולתפור, הרשו לנו להציג בפניכם: מכונת תפירה ביתית- הדרך המהירה והיעילה ליצור בהנאה ממש כל דבר!

מכונת תפירה ביתית היא מוצר משוכלל ביותר, אך תפעול המכונה הוא נוח ופשוט. מכונת תפירה זולה ואמינה בהחלט תספיק כדי להתחיל לתפור!

תרגול הטכניקה, בשילוב סבלנות והתמדה, הם הסוד והמפתח! ועם בחירת המכונה עצמה- נשמח לחלוק .אתכם מהידע שלנו והניסיון העשיר שצברנו בנושא

מכונת תפירה למתחילים- מכנית או אלקטרונית?

סוג המכונה עצמה, היכולות שלה והמפרט הטכני, הם הדברים אותם חשוב לדעת מראש בבחירת המכונה הראשונה שלכם. מכונות תפירה למתחילים מסוג Necchi 2417 לדוגמא, היא מכונת תפירה מכנית ואחת הבחירות המובילות שלנו, לאלה מכם שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם התפירה.במכונות התפירה המכניות, גלגלים מכניים ומנופים זעירים הם אלה היוצרים את תנועת המחט ותנועת הבד- בצורה חלקה, שקטה ונעימה. מדובר במכונות קלות-משקל וניידות, אשר בקלות מייצרות את התפרים השימושיים ביותר.ב- Necchi 2417 אפשרות ל-17 סוגי תפרים שונים, שני גדלים לתפר דמוי אוברלוק, לולאה חצי אוטומטית .ומצב סליל עליון קלאסי

מכונת תפירה למתחילים נוספת, היא ה Brother G20 . גם כאן מדובר במכונת תפירה מכנית עם אפשרות ל-17 סוגי תפרים שונים- אך ב- Brother G20 מצב הסליל העליון הוא סיבובי אופקי.

הטכנולוגיה כמובן לא פסחה על מכונות התפירה- ולאלה מכם המוכנים להשקיע במכונה “של גדולים”, אלטרנטיבה נוספת- מכונת תפירה ממוחשבת! מכונת תפירה מומלצת ממוחשבת אותה אנו מציעים היא המכונת תפירה ממוחשבת זינגר C5205PR עם שולחן!  במכונה, לוח אלקטרוני השולט על כל תנועות המחט והבד, מסך לחויית משתמש ייחודית, 80 סוגים שונים של תפרים- מלבד לבסיסיים ולשימושיים ביותר, מגוון תפרים דקורטיביים! בנוסף, מצב סליל עליון  מתנדנד אנכי , השחלת חוט ולולאה אוטומטית, תפר דמוי אוברלוק וכל מה שחלמתם- שיסייע ליצור את העיצוב עליו חלמתם!

למה לבחור ב mechonattfira.com?

במכונת תפירה‘, לתפור זו תשוקה! הם נהנים ללמוד דברים חדשים, להתנסות בשימוש במכונות תפירה חדשות- ולהביא עד אליכם את המוצרים המובילים בשוק, תמיד .אם תמיד חלמתם לתפור- ומצאתם את עצמכם מתלבטים לגבי מכונת תפירה ביתית, או אם התקציב שלכם מאפשר מכונת תפירה זולה אך איכותית ואמינה. אם אתם מחפשים מכונת תפירה למתחילים, או מכונת פירה מומלצת למתקדמים או אפילו סתם רוצים לשאול שאלה. הצוות של ’מכונת תפירה‘, יענה לכם על הכל ובמהרה. תוכלו ליצור איתחם קשר ממש כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *