פשתן בסיטונאות

פשתן בסיטונאות

מעצבים יקרים, מעצבות אהובות, מפעלים, חנויות- וכלל העסקים בתחום הטקסטיל: אם חיפשתם את הפשתן האיכותי ביותר, כזה שיבטיח לקוחות חוזרים הרוצים עוד ועוד עיצובים או מוצרים נוספים- בהחלט הגעתם אל המקום הנכון!

את הפשתן האיכותי של Sewing Wave, בעל תקן ה- STANDARD 100 של ®OEKO-TEX, ניתן לרכוש דרכנו, במחירי סיטונאות בהזמנות גדולות!

למי אנחנו מוכרים?

מלבד לשוק הפרטי, אנו מציעים בדי פשתן באיכות ללא פשרות למעצבים ולמעצבות, חייטים ותופרות, מפעלים המשתמשים בבד הפשתן כחומר גלם, חנויות המוכרות מוצרי טקסטיל לבית ועסקים רבים ומגוונים בתחום הטקסטיל.

אנו גאים בשירות שלנו ובנוסף למוצרים והבדים המשובחים ביותר, נשמח לתת מענה לכל שאלה, התייעצות או התלבטות- כמו גם לספק כל הזמנה בזמן ועם חיוך!

מה ניתן לעשות עם פשתן?

בבד הפשתן ניתן להשתמש כקישוט אלגנטי לחתונות, לעיצוב פנים, יצירת ביגוד, עיצוב אופנה ועוד! בד הפשתן מספק מענה לכל צורך בבד חזק ועמיד, אוורירי וקל-משקל.

בד הפשתן הוא מבין הבדים הארוגים העתיקים והוותיקים ביותר. מלבד היותו פופולרי ואהוב בישראל, השימוש בבד הפשתן נעשה בתרבויות השונות- ומאז ומעולם נחשב לאיכותי ויוקרתי.  

הבדים שלנו

מבחר הבדים שלנו, כולל בדי פשתן טבעיים, דקים ורחבים- בצבעים ייחודים, מגוונים ואהובים!   

לכל הבדים הנמכרים ב- Sewing Wave, תקן ה- STANDARD 100  של ®OEKO-TEX! למי שאינו מכיר, מדובר בתקן עולמי למוצרי טקסטיל, המבטיח את הבריאות והבטיחות שלכם ושל הלקוחות שלכם כאחד. בדי הפשתן שלנו עברו בהצלחה בדיקות יסודיות, קפדניות ומקיפות- המבטיחות כי אין בבדים חומרי הדברה, כמו גם חומרים או כימיקלים רעילים.

תקןSTANDARD 100  של ®OEKO-TEX מבטיח כי צבעי הבד אינם מסרטנים או אלרגניים. כמו כן, מבטיח התקן שהבד עצמו, אינו מכיל כלור פנולים או מתכות כבדות המסוכנות לבריאות.

מוצרי פשתן איכותיים

לצד הבדים, אנו מציעים מוצרי פשתן באיכות פרימיום לחנויות השונות: ריפוד בד 100% פשתן, בגדים, מצעים ומוצרי טקסטיל לבית, עשויים מפשתן כמובן- ועוד.

 את מוצרי הפשתן של Sewing Wave אנו מייצרים באהבה לכולם! מבחר המוצרים שלנו, יתאימו לתינוקות, ילדים ומבוגרים כאחד.

איך מזמינים?

מוזמנים למלא את טופס ההזמנה, ממש כאן באתר. אנו נשמח לספק עבורכם את הבדים והמוצרים הטובים ביותר, לצד השירות האדיב והמקצועי ביותר!