5 מיתוסים לא נכונים על פשתן


1 דקות קריאה
07 Sep
07Sep

בסווינג וויב אנחנו באמת מכירים פשתן. אבל אנחנו גם יודעים שיש כמה מיתוסים ותפיסות מוטעות לגבי פשתן שיכולים להפוך את הבחירה בטקסטיל לבית למבלבלת.


רוצה להבין מדוע זה עושה בחירה נהדרת כל כך עבור הטקסטיל הביתי שלך? להלן 5 תפיסות מוטעות נפוצות לגבי פשתן, והסיבות לכך שהם טועים.


1. קשה לטיפול  

אנו תמיד שומעים שקשה לטפל במצעי פשתן ואנחנו שמחים להגיד לכם שזה לא נכון. כיבוס בד פשתן הוא פשוט כמו כביסה של כל בד אחר, והייבוש הוא הרבה יותר מהיר מבד כותנה. ואם אתם חוששים מהנטייה של פשתן להתקמט, אנו מציעים לכם לקבל זאת כחלק מהיופי הטבעי של הבד ולא לנסות לגהץ אותו.


2. מצעי פשתן הם גסים ונוקשים 

עוד מיתוס לגבי פשתן הוא רכות הבד, או ליתר דיוק חוסר הרכות. בפועל זה אפילו לא קרוב לאמת. ראשית כל מצעי הפשתן עוברים כביסת סטון ווש אשר הופכת אותם לרכים וחלקים למגע. כך אתם מקבלים מצעים נעימים רכים כבר בעת הקנייה. יתר על כן, הפשתן הופך ליותר רך במשך הזמן - סיבי הפשתן הקשיחים נשברים במהלך הכביסה, כך שככל שתכבסו אותם יותר הם הופכים ליותר נעימים.


3. מצעי פשתן מתאימים רק לקיץ

אנו אוהבים להגיד שלמצעי הפשתן יש מערכת בקרת אקלים מובנית, וזה ממש כך. לפשתן יש יכולת לאזן את הטמפרטורה בצורה מושלמת ולאפשר לעור לנשום. כתוצאה מזאת לא תרגישו חום במהלך הקיץ, והוא גם ישמור על החמימות במהלך החורף.


4. מצעי פשתן הם מאוד יקרים

הכל עניין של נקודת מבט. אבל כאשר מדובר במצעי המיטה, הזול ביותר הוא לא תמיד הטוב ביותר. מצעים איכותיים המיוצרים מבד פשתן איכותיים עשויים להיות יקרים יותר, אך בדרך כלל מדובר בהשקעה משתלמת. עם טיפול נכון הם יחזיקו מעמד זמן רב.


5. זה פשטני

לבדי פשתן בהחלט יש קסם הנובע מהפשטות, אבל גם הרבה מעבר. בדי פשתן מדגישים את הברק שבצבע ואתם יכולים למצוא בדי פשתן בכל הצבעים והדוגמאות; מגווני הדרים בהרים ועד גוונים שקטים ורגועים


אם יש לך שאלות לגבי פשתן - איך מכבסים בד פשתן, מה ההבדל בין סוגי הפשתן השונים, מצעים פשתן יתרונות - צור קשר. אנו יכולים לעזור לך לגלות את השמחות הרבות של הבד הנהדר הזה